duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

RBS Six Nations: İngiltere teknik direktörü Stuart Lancaster yaşlıyı yeni ile karıştırıyor

  • Listed: Mart 20, 2017 11:04 am

Description

Üç uluslararası oyuncu ve sadece birer kapaklı başka iki oyuncu, aslında yeni bir oyuncu Phil Dowson’un örnek aldığı, uzun süredir Premiership deneyimine dayanan bir tercihin yanlış bir öyküsünü anlatıyor.
Northampton gevşek ileri Dowson, onun kulübü için nadiren oynadığı No8’e geri döndüğünde, Farrell’in kıdemli on yıldır ve Newcastle ve daha sonra Azizler ile bir düzine mevsimi yaşıyor. Yüksekliği gecikti.
Geçen Mayıs’ta olduğu gibi 72.000’in önünde bir Heineken Kupası finaline gidebilirse, 67.500’dan önce bir Kalküta Kupası maçı yeterince yönetilebilir.
İLGİLİ…
RBS ALTI ULUSALLAR: ANDY ROBINSON GERÇEK OLUŞTUĞU ÜZERİNE BORDER EDİYOR

    Farrell zaten Twickenham’da Saracens için bir Premiership şampiyonu olmuştur.
“Stuart oyuncuların dışarı çıkıp kendilerini ifade edebilecekleri bir sistemi yerleştirdi” dedi. “Takım formda toplanıyor ve başka hiçbir şey yok.
“Oyuncularımız haftanın birinde, Heineken Kupası’nda ve diğer büyük oyunlarda oynuyorlar. Uluslararası ragbi için bu kadar yakınız. Twickenham’da 80.000’in önünde yaptım.
“Hiçbirşey değişmez; Bir kere oraya gittiğinde, yapacak bir işin var. Birikim biraz farklı olabilir, ama gerçekten de başka bir oyun. ”
Tam tersine, İngiltere, Dünya Kupası’nın sıkıntılarından sonra gerekli yeni başlangıçtır. Ve dün ölümcül olarak tanıdığı ara antrenin hak ettiği balayı bitmek üzeredir.

    “Hayat şüphesiz değişti” dedi. “Koçların sonuçlara ve gösterilere karar verildiğini hepimiz biliyoruz. Sonuç, takımın performansı hakkında çok fazla fikir sahibi olacak.
“Onu anlıyorum. İlk maçı kazanırsan, Grand Slam oynarsın demektir. Yapmazsan, tahta bir kaşık almak üzeresin. Muhtemelen orta yer yok. ”
Lancaster ayrıca balayı uygun bir evlilik haline getirmek için adım atıyor. 2015 Dünya Kupası’na kadar neredeyse dört yıl var, ancak kimlik bilgilerini oluşturmak için en fazla beş maç ve muhtemelen sadece bir sonraki üç maça sahip. Bu amaçla Charlie Hodgson, Farrell ve Brad Barritt’ın orta saha oyuncusu var ancak Farrell’in 12 ve Barritt 13, Sarry’lerin tam karşısındadır.

    Farrell, Lancaster’ın mahkemesinden selefi Martin Johnson tarafından 2011 Dünya Kupası öncesinde ve sırasında tartışmalı olarak terk edilen bir tipte bir top oyuncusu olacak –
De
İngilizce yaratıcılığına dair herhangi bir iddianın masrafı, çoğu zaman tartışılan ancak nadiren görülen.
Sarry’ler sanatsal-izlenim kategorisine girmezler, bu yüzden üçlülerinin ragbi, insalubrious Vicarage Road’daki egemen bir paketin arkasında yaptıkları şeyden öteye geçemez.
Lancaster, “Saracens’in ekibine uygun benzersiz bir stili var” dedi. “Owen, Brad ve Charlie’yi farklı bir şekilde oynayacağız. Kendi felsefemize sahibiz, ki bu kimseninki değil. ”

    Kanat David Strettle, Saracens’i dört yaşına geri döndürür.
Güney Afrikalıların etkileyici ilerlemeleri arasındaki üstünlüğü, Mouritz Botha’nın aslında Barritt ve tezgah pervanesi Matt Stevens gibi bir Güney Afrikalı olduğu halde, burada seçtiklerinden birini kısıtlıyor. Bunların arasında Lancaster’ın XV’si 233 kapa sahip, İskoçların rakamlarının yarısından az ve ingiltere tarafında olağandışı bir düşüş yaşıyor; ortalama yaş 26, dört otuz santimetreye kadar yükselmiş olsa da, pek çok çağdaş genç bulunuyor.
Öyle bile olsa, bu, alanın içinde ve dışında, itibar edilmemiş Johnson dönemiyle temiz bir mola.
Dört ay önce Fransa’ya karşı savaşan Dünya Kupası çeyrek finalinde oynayan oyuncuların sadece altıı Lancaster kesimini atlattı.

    Kısmen bu yaralanma, kısmen antrenörün bir sonraki küresel turnuvaya geçme şansının olmadığı uzun süreli duruşlardan temizlenmesinden kaynaklanmaktadır.
Lancaster, “Şu an için bir takım ve gelecek için bir ekip ile ilgili” dedi.
“Her ikisine de ulaşmaya çalışıyoruz. Şu andan sonraki Dünya Kupası arasında 40 maçımız var ve bu oyunculara tecrübe vermeliyiz. Ancak sonuçta her şeyin yolunda olduğunu biliyoruz. ”
Her iki yönden de olamaz. En kötü durum Lancaster’ın en kötü yanıysa, bu hafta kendi geleceğine olduğu kadar kendi geleceğini de emanet edenlerle de inanç içinde tutmayı planlıyor.
Bir dizi toptan değişiklik yeterince olmuştur.

    Lancaster, “Benim felsefem oyundan sonra incelemek ve buna göre değişmek” dedi.
“Kaybedersek toptan değişim olacak mı? Hayır. Altığımız ekiple oynadığımız yol Altı Ülkeler boyunca bizimle kalacak. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply