duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Lib Demokratlar üzerinde tehdit

  • Listed: Mart 15, 2017 2:04 pm

Description

Partinin destekçileri reformun tartışılabilir olmadığı konusunda ısrar ettiler.
Plan tartışıldığında – Lib Dems’in, Tory liderliğinin istediği Parlamento seçim bölgesi sınır değişikliklerini küçümseyerek misilleme yapacağına dair spekülasyona referans niteliğinde “sonuçlardan” uyarıda bulundu.
Her bir koltuğa benzer sayıda seçmenle, 650’den 600’e kadar milletvekili sayısını azaltacak bir sınır incelemesi sürüyor. Bazıları, Tories’i 20 sandalyeyle netleştirebileceğine ve 2015’te genel seçimler kazanmalarına yardımcı olabileceğine inanmaktadır.
Değişiklikler bir Avlanma seçimlerinde onaylanmalı ve Lib Dems onları engellemek için İşçi ve bazı Tory asilerine katılabilir.
Geçen akşam Lib Demirci ve eski parti genel müdürü Lord Rennard: “Lordlar meşruiyet kazanmazsa milletvekillerinin sayısının azaltılması davası da zayıflayacak” dedi.

    Aşağıda resimlenen Bay Cameron ve Lib Dem liderliğindeki Nick Clegg orjinal olarak yüzde 80’lik bir seçime sahip Lordlar için planlara ortak destek verdi.
Ancak birçok Tory milletvekili, seçilen “senatörlerin” 15 yıllık şartlar altında hizmet edeceği, Avronların geleneksel üstünlüğünü baltalayacak olan paketten korkuyordu.
Geçtiğimiz ay 91 Tories, Cameron’un başbakanlığındaki en büyük isyan olan plana isyan etti.
Bir Downing Street sözcüsü dün şöyle dedi: “Lordlar reformu üzerine tartışmalar sürüyor”.
Ancak sahnelerin arkasında Bay Cameron planı rafa kaldırmanın zamanının geldiğine karar verdi. Kıdemli Lib Dem kaynakları ısrar etti: “Muhafazakarlar oy kullanamazlarsa, pozisyonumuzu netleştirdik – anlaşmanın bir anlaşma olduğunu ve sonuçların olacağını” söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply