duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kanser hastasının öfkesi test örneğinde ‘orospu’

  • Listed: Mart 20, 2017 6:04 pm

Description

Sandy Simpson, “yürüme tabutu” olduğunu söyledi, çünkü doktorlar mide sorunları için tedavi gördükten sonra testler için bir numune gönderemedi.
64 yaşındaki çocuğa Eylül ayında mide kanseri ve sekonder karaciğer kanseri teşhisi kondu ancak geçen Şubat ayında alınan numunenin durumunun çok daha erken saptanması anlamına gelmesi gerektiğini söyledi.
ÜCRETSİZ HABER GÜNCELLEMELERİ 24/7 … TWITTER ÜZERİNDEKİ SCOTTISH EXPRESS’İN İZLENMESİ
Morrishire, Elgin’li Bay Simpson, kasabadaki Dr Grey Hastanesi’ndeki hatalar yüzünden kanseri terminal haline geldiğini açıkladı.
Geçen yıl Şubat ayında hastaneye gelerek, üç yıl önce yerleştirilen mide bandı çevresinde sıvı aldı.

    Ancak danışmanı, sorunların gruba bağlı olmadığını ve hemşireye testler için Aberdeen Kraliyet Revesi’ne numune göndermesini söyledi.
Bay Simpson daha sonra kendi GP ayını görmeye gitti ve numuneden bahsetti. Doktoru tıbbi notlarını kontrol etti ve Aberdeen’de analiz için gönderilen bir numunenin hiçbir kaydını bulamadı.
Bay Simpson, 45 yıldır bölge hemşiresinin eşi Gladys’in tiksindiğini söyledi.
Gelecek hafta bir mide ülseri teşhisi kondu, ancak numuneleri almışlarsa daha da fazla bakmış ve kanseri midemde daha düşük bulmuş olabilir “dedi. İyice araştırılmadı. Tüm alacağım mazeretlerle dolandırılıyor. Bilgi ve numuneye sahip olsaydı, farklı olabilirdi. Ben sadece şimdi yürüyen bir tabutum. ”

    Bay Simpson, geçtiğimiz Ekim ayında NHS Grampian’a bir şikayet mektubu göndererek niçin testlerin gönderilmediğini sordu.
Aralık ayında yapılan bir cevap, Bay Simpson’a “sıkıntı” nedeniyle özür diledi, ancak numunenin neden gönderilmediğine dair herhangi bir açıklama yapmadı.
Bir NHS Grampian sözcüsü: “Bay Simpson’un şikayetini araştırdık ve 2011 yılının sonunda kendisine yanıt verdik. Yanıtımızın detaylarını tartışmak için kendisiyle doğrudan temasa geçtik.
“Bir danışmanla görüşme isteği üzerine bir telefon konferansı düzenledik ancak maalesef Bay Simpson’un şu anki sağlık durumu, onun katılamayacağına işaret etti.

    “Bay Simpson’un hala tedavi gördüğünü kabul ederek, ona nasil devam etmek isteyecegini sormak niyetindeyiz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply