duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kalpler oyuncuları Aralık ayı ücretlerini ödedi

  • Listed: Mart 20, 2017 10:04 pm

Description

Kalpler futbolcularının gecikmiş Aralık ayı ücretlerini aldıklarını açıkladılar – bugün İskoçya Premier Ligi’nin bir takım emirlere uymak veya sınırsız yaptırımlarla karşı karşıya kalmak için yedi günlük bir süre öngörmesi üzerine.
SPL alt komitesi, oyuncuların birliği olan PFA İskoçya’nın, Aralık ayı boyunca üçüncü ayda ücret ödemeyince, 16 Aralık’ta Hearts’ın birinci takım kadrosu adına resmi bir şikayet sunduktan sonra toplandı.
Kulübün resmi web sitesinde (www.heartsfc.co.uk) yapılan bir açıklama, “Hearts, oyuncuların ücretlerinin geç ödemesi konusuna bugünün SPL yargılamasını dikkatli bir şekilde değerlendirecek ve daha ileri adımlar atmaya karar verecek.”
SPL, Aralık ayındaki ücretlerin ödenmesi, faiz ödemeleri, yargılama masrafları ve ayrıca bu ayın ücretlerinin zamanında ödemesini, 11 Ocak tarihli son kararı ile kulüp çevresindeki mali belirsizliği durdurmak için bir dizi talepte bulundu. .
Kalpler bu emirlerden birinin yerine getirildiğini açıkladı ancak SPL toplantı günündeki ödemenin sadece tesadüf olduğuna ısrar etti.
Açıklamada şunlar kaydedildi: “Bu arada bugün kulübe fonlar geldi ve seçkin oyuncuların Aralık ayı için ücretlerini ödedi. Ödeme, kulübün yürüttüğü başarılı işin bir sonucudur ve bunun tesadüfen meydana gelen tesadüftür. SPL tarafından yargılama. ”
1 Ocak’ta açıklanmayan bir ücret karşılığında, Eggert Jonsson’un Kurtlar’a satışının bugünkü Hearts’ın ödemesinde önemli olduğuna inanılıyor. SPL daha önce, Tynecastle merkezli kulübün taleplerini veren bir bildiri yayınladı.
Açıklamada şunlar kaydedildi: “Bugün 14 oyuncu ile Heart of Midlothian FC arasındaki anlaşmazlıkta bir SPL yönetim kurulu alt komitesi karar aldı. SPL yönetim kurulu alt komisyonu Aralık ayının ücretlerini 11 Ocak’a kadar ödenmesini istedi.
Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ödenen ücretlerin tümü 11 Ocak’a kadar ödenmelidir. Ocak maaşları 16 Ocak’ta zamanında ödenmelidir. Kulüp ayrıca talep edenlerin yasal masraflarını ve SPL’nin bugünkü duruşma masraflarını ödemek zorundadır.
“İki taraf da, kararını İskoçya Federasyonu’na yedi gün içinde itiraz etme hakkına sahiptir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply