duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

BT hızlı geniş bant yarışında hızı ayarlıyor

  • Listed: Mart 20, 2017 12:03 pm

Description

Telekom devi, yüksek hızda fiber optik ağların hızlandırılmış bir sunumunu açıkladığı gibi işletmelerin ve diğerlerinin ödemeyi hazırladığı süper hızlı genişbant sunmayı planladığını açıkladı.
Genel Sekreter Ian Livingston’ın tam yıl için umut verici bir değerlendirmesi da Şehri memnun etti. Aralık ayında üçüncü çeyrekte şirketin emeklilik fonu açığının 2.5 milyar dolardan 4.1 milyar dolara yükselen gelirlerdeki düşüşe ve yeni endişelere rağmen hisse senetleri 8p yükselişle 214p’ye yükseldi.
**
 PARA VE MALİYE BİRİNİZİN BİR KOPYASINI ÖDEMEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ
KILAVUZ **
BT, toplam yeni genişbant pazarının yüzde 56’sını kazanarak üç ay boyunca 146.000 abone ekledi ve Birleşik Krallık toplamını 6,1 milyona yükselterek şu anki en hızlı fiber optik servis olan BT Infinity’yi toplam 95.000 abone aralayarak artırdı. 400.000.

    Vergi öncesi kârlar yüzde 5 düşüşle 531 milyon sterline, 628 milyona çıkarak 4.8 milyar sterlin’e yükseldi. Marjlar, maliyet düşürmeleri ve daha karlı hizmetler ve ürünlerle artırıldı. Emeklilik fonu açığı yatırım değişkenliği üzerine genişledi.
Şirket, yüksek hızlı fiber optik geniş bant erişimine sahip müşterilerin sayısının bu yıl sonuna kadar 7 milyon evden 10 milyona yükselebileceğini söyledi. Yeni teknoloji, şirketin fiber optik ağındaki herkese saniyede 330 megabite kadar genişbant hızları sunabileceğini ve 1000 dolara kadar bir kurulum ücreti ödemeye hazır olacağını belirtti. 2014’ten bu yana tüm tesislerin üçte ikisi için geçerli olacak.
BT’nin mevcut yüksek hızlı geniş bant genişliği 40mbps’ye kadar çıkıyor, ancak bu baharda 80mbps’ye çıkması bekleniyor. Hızdaki gelişmeler BT şebekelerini BSkyB veya TalkTalk gibi diğer genişbant tedarikçilerine daha cazip hale getirecek gibi görünüyor. Eşit rekabetin sağlanması için kurallar uyarınca, BT kendi ağını onlara sunmakla yükümlüdür.

    Livingston, “Bir ağ kurduğumuz göz önüne alındığında, bunun doldurulmasını istiyoruz” dedi. “Perakende işinin Infinity ile nasıl bir şekilde yaptıklarından çok memnunuz, ancak daha fazla merak ediyoruz.
“Sky’ın arkasında omuzlarını koyması beni çok sevinecekti.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply