duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

‘Ateş şefleri hayati kit’ yerine lüksleri harcarlar ‘

  • Listed: Mart 20, 2017 8:03 pm

Description

İtfaiyeciler “Strathclyde Yangın ve Kurtarma Merkezi’ndeki” plazma TV ekranı ve lüks tuvaletlerle “en son teknoloji ürünü resepsiyon alanı” nda 100.000 £ harcamakla suçlanıyorlarken, itfaiyeciler “hayat kurtarmak için yeterli ekipman elde etmek için mücadele veriyor” “Dedi.
Strathclyde Tugayı geçen sene Ayrshire avukatı Alison Hume tarafından öldürüldü ve Galston’daki evinin yakınında bir maden şaftına düşen bir fırtınanın ortasında kaldı.
ÜCRETSİZ HABER GÜNCELLEMELERİ 24/7 … TWITTER ÜZERİNDEKİ SCOTTISH EXPRESS’İN İZLENMESİ
İtfaiyecilere, yangın personelini kaldırmaya uygun olmasına rağmen kaldırma ekipmanı kullanamayacakları 44 yaşındaki adamı yüzeye çıkarmayacakları söylendi.
Geçen yıl meydana gelen Ölümcül Bir Kaza Sorgusu sırasında, emekli itfaiye uzmanı John Bowman, itfaiyecilerin kamuya açık alanlarda kullanmak için ekstra bir ödeme beklemiş olabileceği için kararın mali gerekçelerle elde edildiğini iddia etti.

    Bayan Hume, yedi saatten fazla bir süre boyunca 50 fitlik çukurdan düşüp öldü ve tugay, geçen yıl yeni bir soruşturma açılmasının ardından soruşturma altına alındı.
Bir SFR kaynağı şunları söyledi: “Tugay bünyesindeki üst düzey yöneticiler, hizmet için kim olduklarını, Bayan Hume gibi halkın üyelerini görmedi.”
Bayan Hume’nun ölümünden sadece dört ay sonra, lüks otomobiller ve Hamilton’daki halka açık resepsiyon alanının pahalı bir revizyonu gibi örnekler verdi.
Tugay ayrıca, araçların yönetim filosunun Mercedes, BMW, Jaguar, Audi ve Land Rover araçlarından oluştuğunu doğruladı. Ancak dün Strathclyde Yangın ve Kurtarma Sözcüsü, kitlik sıkıntısı iddialarını reddetti.

    O, “SFR’nin birinci önceliği, tüm personelin mümkün olan en iyi kaynağa sahip olmalarını sağlama” dedi. Ekipman ve araçlara yaptığımız önemli yatırımlara ek olarak, dünyanın önde gelen bir eğitim merkezi oluşturma aşamasındayız.
“Bu, itfaiyecilerin tedariki için yatırım yapmak konusunda isteksiz bir hizmetin eylemleri değildir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply